W celu poprawnego wyświetlania zawartości tej strony niezbędny jest nowszy niż posiadasz Plugin Flash.

Pobierz bezpiecznie i zainstaluj najnowszy Plugin Flash ze strony producenta: http://www.macromedia.com/go/getflash/,
a następnie odśwież zawartość strony.Specjalna oferta dla firm


Tenis cieszy się niezwykłą popularnością w świecie ludzi biznesu. Sport ten przynosi rozluźnienie po ciężkim dniu pracy, sprawia, że patrzy się na wiele nurtujących spraw pod innym "lżejszym" kątem. Mecze tenisowe są także doskonałą okazją do luźnych rozmów na tematy dotyczące własnych przedsięwzięć i inwestycji. Dlatego warto na towarzyskie rozgrywki tenisowe przygotować się także pod względem technicznym. Treningi z instruktorem tenisa doskonale przygotują Państwa do towarzyskich rozgrywek na korcie, podniosą efektywność gry oraz pozwolą na zastosowanie w niej odpowiednich elementów technicznych.

Firmom, którym zależy na integracji pracowników poza godzinami pracy oraz korporacjom, które pragną przedstawić swoim pracownikom inne, atrakcyjne formy motywowania proponuję stałą umowę trenerską.

Umowa ta obejmuje szkolenia pracowników w wybrane, określone dni tygodnia na wybranych przez firmę kortach na koszt zlecającego. Szkolenia te odbywają się indywidualnie lub grupami zgodnie z życzeniem kontrahenta.

W ramach umowy trenerskiej co pewien czas przeprowadzane są rozgrywki pomiędzy pracownikami danej firmy, mające na celu lepszą motywację grających oraz zapewnienie im możliwości sprawdzenia umiejętności nabytych podczas treningów.

W ramach oferty dla firm proponuję także:

Organizację tenisowych imprez firmowych - pełna, kompletna organizacja rozgrywek tenisowych pomiędzy pracownikami jednej, bądź kilku firm.

Udział w wyjazdowych imprezach firmowych - podczas plenerowych imprez, na których przewidziane są rozgrywki tenisowe, służę swoim doświadczeniem i wiedzą przeprowadzając treningi z zainteresowanymi osobami.


Jeśli są Państwo zainteresowani stałą współpracą w zakresie treningów tenisowych dla kadry kierowniczej Państwa Firmy oraz wszystkich pracowników proszę o kontakt.

początek strony .:

strona główna .:

szkoła tenisa VAMOS .:

doświadczenie i osiągnięcia .:

tenis dla najmłodszych .:

treningi indywidualne i grupowe .:

sparingi zawodnicze .:

oferta dla firm .:

serwis sprzętu .:

kontakt .:

Copyright © Szkoła Tenisa Ziemnego VAMOS